OGŁOSZENIE O PRACE

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się wykonywaniem zabezpieczeń przeciwkorozyjnych zbiorników oraz konstrukcji stalowych, rozwijająca współpracę z nowymi klientami zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry woj. śląskie

OPIS STANOWISKA

  • przygotowanie powierzchni do malowania oraz nanoszenie powłok lakierniczych
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż. i ochrony środowiska

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywność – umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy zmianowej

MILE WIDZIANE

  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózek widłowy i suwnice

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • ciekawa praca w miłym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z ubezpieczeniem grupowym dla pracowników i członków rodziny
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: poliuretany@savepol.pl lub kontakt telefoniczny tel. 509 713 866, 665 057 031

Pobierz ogłoszenie w PDF
POBIERZ